In deze praktische en superleuke training gaan we aan de slag met de allerbelangrijkste vaardigheden in jouw werk als pedagogisch medewerker:
De 6 interactievaardigheden: sensitieve responsiviteit, respect voor de autonomie, structureren en leidinggeven, praten en uitleggen, ontwikkelings(en taal-)stimulering en het begeleiden van onderlinge interacties van kinderen. Deze 6 vaardigheden geven je een stabiele basis in je werkzaamheden. Elke avond veel praktische tips en lekker sparren met je collega's om met en van elkaar veel te leren!
We zullen veel korte filmfragmenten met elkaar bekijken om ons taalgebruik en interacties met kinderen te versterken.
Opzet training:
Materiaal
Je krijgt op de eerste avond “Het boek Strik, A. & Schoemaker, J. ‘Interactievaardigheden, een kindvolgende benadering’ (2018)”.
En een Ipad om filmpjes mee op te kunnen nemen.
Leuk als je je opgeeft, ik heb er al zin in! Groet, Luce!