De kinderen van BSO Hoorn-Huesmolen in Hoorn zijn afgelopen week naar Landgoed Hoenderdaell geweest.
Samen gingen we op zoek naar de vele wilde dieren in het park. We hebben prachtige tijgers, leeuwen, wolven en nog veel meer dieren gezien! De kinderen waren erg onder de indruk van alle exotische dieren, ze keken hun ogen uit.
De zomervakantie is begonnen en dat betekent dat we weer echte uitstapjes kunnen maken. De vakantieperiode geeft ons extra tijd om leuke uitstapjes te organiseren, omdat de kinderen dan de hele dag aanwezig zijn.
Thema wij ontdekken de jungle
Het bezoek aan Landgoed Hoenderdaell was een onderdeel van het nieuwe thema: wij ontdekken de jungle. Tijdens dit thema leren de kinderen over alle verschillende dieren die leven in de jungle. Na het zien van verschillende plaatjes van de exotisch dieren werd het tijd om ze eens in het echt te bekijken.
Het was een heerlijk dagje uit en de kinderen hebben zich uitgebreid vermaakt!