• Geen resultaten gevonden

© 2026 Kinderopvang Berend Botje

Eerste paal geslagen voor toekomstig Kindcentrum Spanbroek

Symbolische eerste paal bij de bouw van Kindcentrum Spanbroek, met betrokkenen in bouwkleding en oranje helmen
02 april 2026
1 min leestijd

De bouw van Kindcentrum Spanbroek is officieel van start gegaan! Met het slaan van de eerste paal is een belangrijke stap gezet richting een nieuw, toekomstgericht kindcentrum voor kinderen van 0 tot 13 jaar.

Symbolische eerste betonstorting van de paal door wethouder Robert Tesselaar en directrices van De Akker, De Stek en leidinggevende Melanie Boon van Kinderopvang Berend Botje

Opvang en onderwijs onder één dak

In Kindcentrum Spanbroek werken straks meerdere voorzieningen intensief samen. Basisscholen De Stek en De Akker, Kinderopvang Berend Botje, Stichting Muziek Opmeer, de bibliotheek én het consultatiebureau worden hier samengebracht. Door deze samenwerking ontstaat één vertrouwde omgeving met korte lijnen en volop ontwikkelkansen voor de kinderen.

Verhuizing Berend Botje De Akker/Boevenhoeve

Na oplevering van het nieuwe gebouw verhuist ook het huidige Kindercentrum De Akker/Boevenhoeve naar Kindcentrum in Spanbroek. Voor kinderen en ouders verandert daardoor vooral de plek, terwijl de vertrouwde gezichten en werkwijze behouden blijven.

Oplevering na de zomervakantie van 2027

De verwachting is dat Kindcentrum Spanbroek na de zomervakantie van 2027 wordt opgeleverd. Tot die tijd blijven kinderen gewoon welkom op de huidige locaties. Samen met de betrokken partners wordt gebouwd aan een moderne, toekomstgerichte omgeving waar kinderen zich van baby tot tiener optimaal kunnen ontwikkelen.